W ubiegłą niedzielę, wraz z zakończeniem miesiąca maja, odwołaniem dyspensy przez księdza Arcybiskupa oraz zniesieniem limitów osób na nabożeństwach liturgicznych, zakończyliśmy transmisje Mszy świętych i nabożeństw z naszej parafialnej świątyni ze względu na epidemię COVID-19.

Krótkie podsumowanie... Poprzez Facebook transmitowaliśmy w okresie 28 marca - 31 maja 2020, w tym czasie opublikowaści 105 transmisji, które w sumie zostały wyświetlone przez 117,4 tysiące minut, najlepsze wyniki osiągnęła transmisja Liturgii Paschalnej Wielkiej Nocy, 11 kwietnia 2020, o godzinie 2000, której to obejrzano 10,4 tysiąca minut i równocześnie oglądało ją 108 odbiorców.

Od 20 kwietnia rozpoczął działalność nasz Parafialny Kanał Youtube, gdzie równolegle do Facebooka od 21 kwietnia - 31 maja 2020 przeprowadziliśmy 58 transmisji, które zostały wyświetlone 1653 razy, obejrzano 247,7 godzin filmów. Dzięki Wam udało nam się zgromadzić 104 subskrybcje, przez co mogliśmy otrzymać spersonalizowany link kanału - dziękujemy.

W tym miejscu wyrażamy radość, że byliście z nami przez te dni, nie mogąc osobiście uczestniczyć w liturgii (niektórzy z kolei z sentymentem mogli się połączyć z drugiego krańca Polski a nawet świata), dziękujemy za wyrozumiałość, gdy czasem coś się zacięło lub zniknęło, dziękujemy za żywą dyskusję i pozdrowienia na Facebooku (przez okres pandemii nasza społeczność zwiększyła się z nieco ponad 500 do prawie 700 lubiących, a ponad 700 obserwujących stronę) i zapraszamy do kościoła :)

Ponawiamy też apel, że jeśli ktoś posiada jakieś filmiki, które chciałby zamieścić na parafialnym Youtube, gdyż dotyczą one naszej Parafii, to zapraszamy do kontaktu :)

Wszystkim życzymy zdrowia i serdecznie pozdrawiamy :)

Podziel się z innymi w sieciach społecznościowych: