19 stycznia to dzień, w którym w liturgii wspominamy biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, ale również w kalendarzu widnieją imiona Henryka i Mariusza, zatem w ten mroźny, piękny zimowy dzień swoje imieniny obchodził ks. Mariusz Rygała SDB, który już czwarty rok posługuje w naszej Parafii.

Solenizant przewodniczył wieczornej Mszy świętej koncelebrowanej, którą sprawował w swojej intencji, na końcu Mszy ksiądz Proboszcz i Dyrektor złożył mu najlepsze życzenia w imieniu Wspólnoty Salezjańskiej oraz podziękował za pracę duszpasterską, wychowawczą i pedagogiczną w szkole i przedszkolu, gdzie uczy najmłodsze dzieci oraz w Oratorium, jak również za pracę, którą wykonuje w zaciszu, którą nie zawsze może wszyscy widzą, ale której efekty są później widoczne choćby w postaci strony internetowej naszej Parafii. Po nim chętni Parafianie mogli wyrazić swoje życzenia i wyrazy życzliwości.

Życzymy księdzu Mariuszowi wszelkiego dobra, Opieki Maryi Wspomożycielki i Bożego Błogosławieństwa.

Podziel się z innymi w sieciach społecznościowych: