W sobotę 30 września nasza Wspólnota Parafialna przeżywała swój doroczny Odpust ku czci Świętego Michała Archanioła, patrona naszej Parafii!

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy Uroczystą Mszą Świętą o godz. 11.00 której przewodniczył oraz wygłosił okolicznościową homilię ks. Marek Borysiak SDB, dyrektor i proboszcz naszej salezjańskiej parafii w Ostródzie-Wałdowie. Po Mszy Świętej odbyła się procesja eucharystyczna! Podczas Uroczystej Liturgii dziękowaliśmy Bogu za wszelkie łaski i dary, które otrzymujemy od Niego oraz za nieustanną opiekę i wstawiennictwo naszego Patrona!

Po zakończonej Liturgii nasze świętowanie kontynuowane było przy wspólnym stole i świątecznym posiłku na Festynie Rodzinnym, gdzie mogliśmy spotkać się z drugim człowiekiem, porozmawia i wspólnie się cieszyć tym wyjątkowym dniem! Było wiele atrakcji dla dzieci i osób starszych!

Bardzo dziękujemy za organizację i czynne uczestnictwo: kapłanom, Orszakowi Procesyjnemu, dziewczynce  sypiąca kwiaty, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Salezjanom Współpracownikom, Chórowi Parafialnemu, OSP Sępopol, „Warmiankom Sępopolskim”. „Kołu Gospodyń Wiejskich” pracownikom Domu Kultury i innych instytucji miejskim. Dziękujemy indywidualnym sponsorom i Parafianom za upieczone ciasto.

Podziel się z innymi w sieciach społecznościowych: